مرکز نوآوری منتور خدمات زیر را ارایه می نماید: • خلق، ارتقا و یا تحول محصول، فرآیندها یا مدل کسب و کار فعلی در زمینه‌ بازاریابی و تبلیغات • مشاوره و شتابدهی به کسب و کارهای نوپا در زمینه بازاریابی و تبلیغات

سرویس‌ها

خدمت و محصول نوآورانه
مشاوره برای انتقال خدمات کنونی به خدمات نسل آینده و توسعه‌ی محصولات و خدمات با تکیه بر تکنولوژی‌های نوین هدف نوآوری، آسان‌کردن زندگی و هموار کردن مسیر است. ما در مرکز نوآوری منتور با توجه به نیازهای اصلی‌ صاحبان برند و مشتریان‌مان، محصولات و خدماتی نوآورانه و بدیع را طراحی، خلق و اجرا می‌کنیم و باور داریم مسیر ثمربخشیِ مدام از آزادراه بی‌انتهای نوآوری عبور می‌کند.

سرمایه‌گذاری
سرمایه‌گذاری مشترک با صاحبان برند برای توسعه‌ی زیرساخت‌های نوین درس صنعت مارکتینگ ما به پیشرانان صنعت کمک می‌کنیم تا با شناسایی تکنولوژی‌های نوین و پتانسیل‌های موجود در آنها به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های متنوع نوآوری بیندیشند. و در مسیر توسعه‌ی راه‌حل‌های نوآورانه در کنارشان خواهیم بود.

ارتباطات
خلق ارتباطات تازه برای دیده‌شدن و اثربخشی مضاعف شبکه‌سازی و ارتباطات به معنای تعامل با مخاطبان و درگیرکردن آنها برای دستیابی به سود دوطرفه است که درنهایت به رشد کسب‌و‌کار می‌انجامد. در همین راستا مرکز نوآوری منتور مسیر تازه‌ای است برای شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات پایدار و تاثیرگذار در صنعت.

تکنولوژی در خدمت شناخت نیاز مخاطب
به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین برای درک عمیق نیاز مصرف‌کننده تکنولوژی همگام با تغییر رفتار مصرف‌کننده، کمک بزرگی برای شناخت نیازهای او است. ارائه‌ی تجربه‌ای شگفت‌انگیز و متفاوت با رقبا مفهومی دور از ذهن نیست و این روزها با یاری کلان‌داده‌ها (Big Data) و تحلیل‌ آنها، یادگیری ماشین (Machine learning)، تکنولوژی واقعیت افزوده (VR) و موارد مشابه دیگر به شکلی نوین و اثربخش‌تر امکان‌پذیر است. ما با ارائه‌ی الگوهای نسل جدید مارکتینگ، نوآوری و تحلیل اطلاعات دریچه‌ای جدید را برای شناخت صحیح مخاطب و نیازهایش به کسب‌و‌کارها معرفی می‌کنیم.

مشاوره
مشاوره برای دستیابی به استراتژی‌های نوآورانه‌ برای توسعه پایدار و حضور قدرتمند در آینده ما با طراحی مدل‌های کسب‌وکار، خدمات و سرویس‌های لازم برای موفقیت و انتقال به نسل بعدی شرکت‌ها، به مشتریا‌ن‌مان کمک می‌کنیم هسته‌ی اصلی کسب‌و‌کارشان را جانی دوباره ببخشند و مسیرهای نوآورانه‌‌ی منحصربه‌فرد را برای رشد کشف کنند.